Zdobądź prezent za zakupy!

11 marca 2024

Nowa akcja promocyjna w sklepie internetowym Frusto.pl już wystartowała! Kupując wybrany produkt z kategorii "promocyjne produkty", otrzymasz kurtkę typu Softshell Hi-tec jako prezent!

Zdobądź prezent za zakupy!

Aktualizacja: pula kurtek właśnie została wyczerpana. Dziękujemy za niesamowitą ilość zamówień, która przekroczyła nasze oczekiwania. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. 
Zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu internetowego, regularnie pojawiają się różne akcje promocyjne.

 

 

Jak skorzystać z promocji

Frusto przygotowało kolejne niespodzianki. Już teraz zdobądź prezent za swoje zakupy! Kup wybrany produkt i otrzymaj kurtkę typu softshell firmy Hi-Tec. 
Aby skorzystać z promocji, wystarczy zakupić min. jeden produkt oznaczony etykietą „PROMOCJA” z kategorii „promocyjne produkty”, które znajdziesz tu - lista produktów

Lista produktów objętych promocją jest długa i każdy, niezależnie od specyfiki prowadzonej produkcji (uprawy warzywnicze, sadownicze czy jagodowe), znajdzie coś dla siebie.
Warto zauważyć, że nie ma minimalnej kwoty, przy której można zgarnąć prezent! Wystarczy wybrać produkt objęty promocją.

Prezent występuje w dwóch rozmiarach: L i XL. Uczestnik musi wskazać wybrany rozmiar w uwagach podczas składania zamówienia, w przeciwnym razie rozmiar zostanie wysłany losowo. Akcja nie łączy się z innymi promocjami.
 

Do kogo skierowana jest oferta promocyjna

Akcja promocyjna dostępna jest w sklepie Frusto.pl oraz w aplikacji Frusto. Skierowana jest do zarejestrowanych klientów. Promocja rusza 13 marca i trwa tylko do 24 marca lub wyczerpania zapasów, dlatego warto być z nami od początku! Liczba kurtek jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność złożonych zamówień.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Promocja pod nazwą „Zdobądź prezent za zakupy!” skierowana dla klientów Frusto. Wystarczy założyć konto lub zalogować się, jeśli już je posiadasz, zachęcamy również do pobrania aplikacji, by zawsze być na bieżąco.

Lista produktów 
Więcej w Regulaminie.
11 marca 2024

Spis treści

Udostępnij

Opinie

Przeczytałeś artykuł?

Podziel się opinią jako pierwszy!