Nawozy Sadownicze Posypowe, Wieloskładnikowe Najwyższej Jakości - Sklep Internetowy i Dystrybutor Frusto.pl
Zarejestrowani mogą więcej!

Filtry
Uprawa
WIĘCEJ (25)
Producent
WIĘCEJ (8)
Sortuj:

Nawozy sadownicze

1 - 9 z 99 produktów

Nawozy sadownicze

Skuteczne nawozy rolnicze - podstawa każdej uprawy

Bez względu na poziom intensywności uprawy, każdy rolnik stosuje nawozy - czy to naturalne (jak obornik, gnojowica), czy mineralne. Rozwijające się rośliny, dojrzewające owoce, nabierające masy ziarna, pobierają z gleby niezbędne w tych procesach składniki pokarmowe. Od ich ilości i przyswajalności zależeć będą parametry przyszłego plonu, jego rozmiar, jakość oraz zdolności przechowalnicze. Właściwe odżywienie roślin, idące w parze z odpowiednim nawodnieniem i dostępem do światła, stanowią podstawy dobrych zbiorów.

Ważne nawozy dla sadownictwa

W uprawach sadowniczych stosuje się nawozy posypowe znane także rolnikom uprawiającym zboża, jednak z uwagi na specyfikę tej produkcji wymagane jest stosowanie wielu innych odżywek o specjalistycznym przeznaczeniu. Istotna jest także metoda podania nawozu, gdyż uprawy sadownicze niejednokrotnie wymagają szybkiej i zdecydowanej reakcji, związanej np. z występującymi stresami. W takich sytuacjach rekomendowane są aplikacje nawozów dolistnych. Szybko i skutecznie są one przyswajane przez rośliny, a efektywnie wykonane zabiegi pozwalają wzmocnić rośliny precyzyjnie dobraną dawką cennych substancji pokarmowych

Nawozy dla warzywnictwa i jagodników

Uprawy warzywnicze i jagodowe bywają niezwykle wymagające jeśli chodzi o sprawowaną nad nimi opiekę, dlatego od czasu przygotowywania podłoża, przez produkcję rozsady, kolejne fazy wzrostu, aż do zbiorów, muszą być bacznie obserwowane przez plantatorów. Nie tylko z uwagi na presję szkodników, ale również, by w porę zaobserwować występujące w roślinach braki składników pokarmowych. Podstawą jest postępowanie zgodnie z wybranym programem nawożenia i ochrony roślin, tak by raczej zapobiegać, niż leczyć. Uprawy warzyw i jagodników w dużej mierze nawozi się dolistnie, choć coraz popularniejsza staje się także fertygacja i to nie tylko w uprawach pod osłonami.

Nawozy najwyższej jakości - skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego!

Firma Frusto dostarcza swoim klientom nawozy najwyższej jakości, dopasowane do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Są to wyłącznie oryginalne nawozy rolnicze od zaufanych dostawców i sprawdzonych marek, jak Elvita czy Elplon.

W ofercie naszego sklepu z nawozami rolniczymi można znaleźć taże:

Ponadto nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie korzystania z nawozów sadowniczych i środków ochrony roślin. Jeśli nie mają Państwo pewności, czy wybrali właściwe produkty, zawsze służymy radą i wsparciem. Nasi specjaliści udzielają wszytskich niezbędnych informacji.