Zarejestrowani mogą więcej!

Frusto to firma, która powstała
w odpowiedzi na wyspecjalizowane
potrzeby produkcji sadowniczej,
jagodowej i warzywniczej.


Frusto to spółka zapewniająca profesjonalną i fachową pomoc producentom warzyw i owoców. O stabilnej i ugruntowanej pozycji firmy na rynku świadczy m.in. nieustannie rosnąca liczba plantatorów zainteresowanych ofertą, w której znajdują się najwyższej jakości produkty i usługi dopasowane do potrzeb. Wysoką jakość oferowanych usług zapewnia szeroki asortyment wiodących marek. Dostarczamy klientom środki ochrony roślin, nawozy oraz biostymulatory.

Wsparcie na terenie całego kraju

Nasze priorytety to praktyczne podejście do problemów i potrzeb pojawiających się w trakcie sezonu wegetacyjnego oraz dobór najodpowiedniejszych rozwiązań dostosowanych do wymagań każdego klienta. Choć główna siedziba Frusto zlokalizowana jest w Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie), dzięki pracownikom terenowym docieramy także do gospodarstw na terenie całego kraju. Przebywanie w miejscach pracy plantatorów pozwala nam nie tylko na prowadzenie rozmów o planach, problemach i wynikach, ale także na wspólne lustracje upraw, znajdowanie rozwiązań i obserwowanie działań dostarczanych przez nas produktów – słowem: na towarzyszenie i wsparcie na każdym etapie produkcyjnym.

Dzięki nieustannie rozbudowującemu się systemowi doradztwa, nasi klienci mogą liczyć na przeszkolony zespół opiekunów handlowych, wspierany przez wykwalifikowanych ekspertów.

Stacje meteorologiczne

Liczne stacje meteorologiczne, którymi dysponuje spółka Frusto sp. z o. o., umożliwiają przekazywanie producentom warzyw i owoców pewnych oraz rzetelnych informacji dotyczących m.in. przebiegu chorób, takich jak parch jabłoni, mączniak rzekomy cebuli, czy alternarioza pomidora w konkretnych lokalizacjach.

Aplikacja Frusto

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, nasza firma stworzyła pierwszą taką aplikację dla producentów owoców i warzyw, umożliwiającą dokonywanie zakupów online, ale także stanowiącą cenne kompendium wiedzy. Użytkownicy darmowej aplikacji Frusto nie tylko szybko i wygodnie złożą zamówienie, ale także sprawdzą notowania giełd owoców i warzyw oraz przejrzą swoje faktury i historię zamówień. Plantatorzy otrzymają także informacje o zagrożeniach dla swoich upraw, sprawdzą pogodę dla swojej lokalizacji, otrzymają alerty meteorologiczne oraz zapoznają się z bieżącymi komunikatami sadowniczymi, co pozwala na jeszcze lepszą ochronę upraw.


Dołącz do grona zadowolonych klientów Frusto!

polski kapitał

100% polskiego
kapitału

fachowe doradztwo

fachowe
doradztwo

uznane marki

uznane marki
i oryginalne produkty

dopasowane rozwiązania

dopasowane
rozwiązania

dedykowany Opiekun Handlowy

dedykowany
Opiekun Handlowy

dostawy na terenie całego kraju

dostawy na terenie
całego kraju