Owocne zakupy w aplikacji Frusto
Zarejestrowani mogą więcej!

Owocne zakupy w aplikacji Frusto

30 stycznia 2023

Ruszyła darmowa aplikacja zakupowa Frusto, która oprócz tego, że umożliwia szybkie zakupy bez wychodzenia z domu, stanowi jednocześnie cenne kompendium wiedzy. To pierwsza taka platforma stworzona z myślą o producentach owoców i warzyw.

Owocne zakupy w aplikacji Frusto

Jedna aplikacja, wiele możliwości


Dzięki aplikacji Frusto, plantator szybko i wygodnie złoży zamówienie, sprawdzi notowania giełd owoców i warzyw, a także sprawdzi faktury historię zamówień. Zostanie także poinformowany o zagrożeniach dla swoich upraw, sprawdzi pogodę dla swojej lokalizacji i otrzyma alerty meteorologiczne, a także bieżące komunikaty sadownicze. Wszystko to w jednej, wygodnej, darmowej aplikacji dla klientów Frusto! 


Jak zainstalować aplikację?


W przypadku klientów firmy Frusto, wystarczy, że pobiorą aplikację z Google Play (Android) lub App Store (iOS), a następnie zarejestrują się, korzystając z danych znajdujących się na fakturze otrzymanej od Frusto, lub kodu weryfikacyjnego, o który można poprosić swojego opiekuna handlowego.

Po zalogowaniu, konto będzie gotowe i skonfigurowane indywidualnie pod użytkownika. Do jego lokalizacji przypisana zostanie najbliższa stacja meteo, umożliwiająca jeszcze większą ochronę uprawy przed zagrożeniami.
30 stycznia 2023

Spis treści

Udostępnij

Opinie

Przeczytałeś artykuł?

Podziel się opinią jako pierwszy!