Nawożenie dolistne warzyw–linia nawozów
Zarejestrowani mogą więcej!

Nawożenie dolistne warzyw–linia nawozów

07 czerwca 2024

Jednym z popularniejszych sposobów nawożenia warzyw jest aplikacji nawozów dolistnych, dzięki któremu szybko dostarczymy roślinom brakujących składników pokarmowych.

Nawożenie dolistne warzyw–linia nawozów

Nawożenie dolistne warzyw


Nawożenie dolistne to skuteczna metoda uzupełniania niedoborów składników odżywczych w warzywach. Aplikacja makro- i mikroelementów w trakcie sezonu wegetacyjnego poprawia jakość plonów, wpływając na ich jędrność, smak i barwę. Ponadto, nawożenie dolistne zwiększa masę i ilość plonów, poprawia trwałość przechowalniczą warzyw oraz wzmacnia ich odporność na patogeny i szkodniki.
 

Nawozy dolistne – linia Elvita dedykowana warzywom


W ofercie Frusto znajdują się specjalistyczne nawozy dolistne marki Elvita, o składzie bogatym w mikro- i makroelementy,  który odpowiada specyficznym potrzebom odżywczym warzyw. Nawozy dolistne na warzywa, takie jak Elvita Kapustne, Elvita Ziemniak, Elvita Korzeniowe i Elvita Cebulowe, cechują się doskonałą rozpuszczalnością, co umożliwia lepsze przyswajanie składników odżywczych przez rośliny.
 
Zebraliśmy najlepsze propozycje dla gospodarstw uprawiających cebulę i przedstawiliśmy je w formie e-katalogu.
oraz uprawiających marchew e-katalog

Frusto to sklep z nawozami dolistnymi, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne preparaty do ochrony i odżywiania warzyw, w tym polecane nawozy dolistne z lini Elvita. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – doradcy handlowi pomogą w wyborze odpowiednich preparatów.
 
07 czerwca 2024

Spis treści

Udostępnij

Opinie

Przeczytałeś artykuł?

Podziel się opinią jako pierwszy!