Frusto Serwis – fachowe doradztwo dostępne od ręki

08 września 2023

Frusto Serwis to pierwszy w Polsce w pełni bezpłatny serwis doradczy, który podąża za potrzebami współczesnego rolnictwa. Kto i w jakim zakresie może korzystać ze wsparcia ekspertów?

Frusto Serwis – fachowe doradztwo dostępne od ręki

Serwis doradczy powstał po to, by pomóc jak największej liczbie klientów Frusto w prowadzeniu nowoczesnych i przynoszących realny zysk gospodarstw. Jak mówią eksperci, Frusto Serwis stworzono z myślą o gospodarstwach sadowniczych i warzywniczych, które poszukują najskuteczniejszych rozwiązań, by zoptymalizować koszty, przy zachowaniu wysokiego plonu z najwyższą jakością. 
 

Profesjonalna, bezpłatna wiedza ekspercka

Program doradczy jest bezpłatną pomocą zawsze w zasięgu ręki. W skład zespołu doradczego wchodzą eksperci z dziedziny ogrodnictwa, którzy codziennie służą wiedzą klientom firmy Frusto. Pomagają w prowadzeniu zakupionych technologii uprawy, które stworzono na bazie wieloletniej praktyki i wielu doświadczeń.
 

Szybka pomoc doradcza

Zespół doradców z Frusto Serwis w swojej pracy wykorzystuje nowoczesne metody, które pomagają w stałym kontakcie z klientami i umożliwiają szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące prowadzonej uprawy. Ponieważ obecnie niemal każdy posiada telefon komórkowy z możliwością wykonania zdjęcia i przesłania go bezpośrednio do serwisu, znacząco skraca to czas oczekiwania na profesjonalne doradztwo. Klienci Frusto, będąc w stałym kontakcie ze specjalistami, otrzymują kompleksowe rozwiązania i stałą opiekę doradczą.
 

Jak skontaktować się z Frusto Serwisem i uzyskać wsparcie?

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Najlepszym pierwszym krokiem będzie rozmowa z opiekunem handlowym, który skieruje Twoje zapytania do odpowiedniego eksperta.
 

Frusto Serwis – dane kontaktowe

mail: frusto.serwis@frusto.pl
telefon: 734 481 986
08 września 2023

Spis treści

Udostępnij

Opinie

Przeczytałeś artykuł?

Podziel się opinią jako pierwszy!