NOWOŚĆ

Systiva 333 FS 5l

producent BASF | kod produktu: 15257
Produkt jest niedostępny

Opis

Zaprawa Systiva 333 FS zawiera w swoim składzie jedną z najnowocześniejszych substancji aktywnych, która ma działanie systemiczne– Xemium® (fluksapyroksad).  Jest ona uwalniana stopniowo, co wydłuża okres działania preparatu.

Zastosowanie tego fungicydu zapewnia wyższy, stabilniejszy i lepszy jakościowo plon zbóż. Zabezpiecza potencjał plonowania nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych, np. na słabszej glebie lub w dłuższych okresach suszy.

Chroni przed infekcjami odnasiennymi i odglebowymi. Rośliny zaprawione Systiva® 333 FS odznaczają się większym wigorem oraz wytwarzają dłuższy i silniejszy system korzeniowy, dzięki któremu mogą lepiej pobierać wodę i składniki mineralne.

Fungicyd dostępny w postaci płynnego koncentratu zawiesinowego. Przeznaczony jest  do zaprawiania ziarna siewnego zbóż ozimych i jarych przed chorobami grzybowymi.

Specyfikacja

Typ zaprawa nasienna
Przeznaczenie pszenica ozima, jęczmień ozimy, jęczmień jary
Główne zalety
  • ochrona już od momentu siewu
  • zdrowe i silne rośliny we wczesnym okresie wegetacji i z dobrym przygotowaniem do zimy
  • bez konieczności wcześniejszego zabiegu wiosną
Skład
  • fluksapyroksad (substancja z grupy karboksyamidów) – 333 g/l (28,78%)
Zalecana dawka
  • 75–150 ml/100 kg ziarna siewnego
Opakowanie 5 l
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!

Do pobrania

Systiva 333 FS 5l (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.