Frusto - Spot “Polskie jabłko - lubię to!”

Spot “Polskie jabłko - lubię to!”

22 lipca 2021

Spot “Polskie jabłko - lubię to!” powstał, by wesprzeć sprzedaż i konsumpcję owoców produkowanych w krajowych sadach.

Spot “Polskie jabłko - lubię to!” powstał, by wesprzeć sprzedaż i konsumpcję owoców produkowanych w krajowych sadach. O zaletach codziennego spożywania owoców powiedziano już całkiem sporo, my zachęcamy więc, aby wśród tych przekąsek znalazło się jak najwięcej owoców, które urosły i dojrzały pod troskliwym okiem polskich sadowników.
Polskie jabłko jest wyjątkowo smaczne, zdrowe, chrupiące i uprawiane w wielu odmianach - tak, by każdy znalazł swój ulubiony smak. Dlaczego więc tak dużo dookoła nas importowanych owoców, które nie zawsze są tańsze i nie zawsze są lepsze?

Zwracajmy uwagę na kraj pochodzenia produktów, który powinien być oznaczony na tabliczce cenowej lub opakowaniu produktu!

Taki zakupowy patriotyzm to mały wysiłek dla nas, konsumentów, a sprawa wielkiej wagi dla lokalnych producentów, którzy obecnie otrzymują zaledwie ułamek tego, co za owoce płacimy w sklepach.

Polskie jabłko to tylko symbol tej akcji - wybierajmy lokalne produkty bez względu na ich rodzaj, stawiając na jakość i wspieranie rodzimej gospodarki!

#polskiejablkalubieto

Lubisz polskie jabłka? Polub ten film i podaj go dalej!
 
22 lipca 2021

Spis treści

Udostępnij

Opinie

Przeczytałeś artykuł?

Podziel się opinią jako pierwszy!