Aplikacja mobilna Frusto w konkursie „Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2023”
Zarejestrowani mogą więcej!

Aplikacja mobilna Frusto w konkursie „Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2023”

28 września 2023

Firma Frusto nieustannie dba o to, by wychodzić naprzeciw rosnącym oczekiwaniom producentów warzyw i owoców. Z myślą o nich powstała pierwsza w Polsce platforma zakupowa połączona z solidnym kompendium wiedzy. Bezpłatna aplikacja Frusto znalazła się w gronie produktów zakwalifikowanych do konkursu „Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2023”.

Aplikacja mobilna Frusto w konkursie „Innowacyjny Produkt Ogrodniczy 2023”

Oprócz tego, że Aplikacja Frusto umożliwia szybkie zakupy bez wychodzenia z domu, dostarcza również rozległej wiedzy potrzebnej do produkcji warzyw i owoców. Dzięki pełnemu spersonalizowaniu pod danego użytkownika, umożliwia wysyłanie alertów pogodowych dla indywidualnych lokalizacji oraz powiadomień o zagrożeniach konkretnej plantacji. W przypadku zagrożenia chorobowego w danej lokalizacji, zalogowany użytkownik otrzyma alert w formie wiadomości push zawierający informację o sile zagrożenia. Po odebraniu takiej informacji, klient może przejść do panelu „Przebieg infekcji → Przebieg pogody” i zweryfikować czy jego dotychczasowe działania są wystarczające, czy warto jednak wykonać jeszcze jakieś kroki, które odpowiednio zabezpieczą uprawę.

Głosy na Aplikację Frusto można oddawać POD TYM LINKIEM do 16 października. Wśród zarejestrowanych i spełniających kryteria konkursowe zgłoszeń Jury przyzna nagrody trzem produktom, które będą wyróżniać się innowacyjnością. 

 
Opinie

Przeczytałeś artykuł?

Podziel się opinią jako pierwszy!