NOWOŚĆ

Movento 100 SC 1l

producent Bayer | kod produktu: 11194
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Movento 100 SC to insektycyd w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC). Środek przeznaczony jest do walki ze szkodnikami ssącymi. Działa w roślinie systemicznie. Ksylem i floem umożliwiają transport substancji aktywnej w całej roślinie, co pozwala na ochronę zarówno starszych korzeni i liści, jak i przyrostów oraz nowych liści, które rozwinęły się dopiero po zastosowaniu środka.
 

Szkodniki, na które działa insektycyd: bawełnica korówka i inne gatunki mszyc (m.in. mszyca jabłoniowa, mszyca jabłoniowo-babkowa), czerwce (m.in. skorupik jabłoniowy) oraz pryszczarki (np. pryszczarek jabłoniak), miodówki, nasionnica trześniówka, wielkopąkowiec porzeczkowy, przędziorki, mączliki, bawełnica topolowo-sałatowa, wciornistek tytoniowiec.

Specyfikacja

Typ insektycyd
Przeznaczenie jabłoń, grusza, wiśnia, czereśnia, porzeczka (czarna, czerwona, biała), uprawiane w polu: kalafior, brokuł, kapusta brukselska, kapusta głowiasta, jarmuż, kapusta pekińska, kapusta (chińska) pak-czoi, kalarepa, chmiel, cebula, szalotka, cykoria, ziemniak, uprawiana w polu i pod osłonami sałata (masłowa, lodowa, rzymska, dębolistna), rośliny ozdobne w uprawie pod osłonami, w tym: rośliny cebulowe, uprawiane na kwiat cięty i doniczkowe
Główne zalety
  • ksylem i floem umożliwiają transport substancji aktywnej w całej roślinie
  • szerokie zastosowanie preparatu
  • uprawę roślin następczych można rozpocząć już po 30 dniach
Skład
  • spirotetramat (substancja z grupy ketoenoli) - 100 g/l (9,35 %)
Zalecana dawka
  • 0,45 -2,25 l/ha
Opakowanie 1 l
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!

Do pobrania

Movento 100 SC 1l (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.