NOWOŚĆ

Loksan EC 1l

producent Elvita | kod produktu: 10317
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Loksan EC to preparat silikonowy w formie koncentratu, charakteryzujący się wysoką skutecznością w interwencyjnym zwalczaniu szkodników. Ma szerokie zastosowanie, przez co można stosować go w uprawach rolniczych, ozdobnych, sadowniczych i warzywniczych. Z powodzeniem zwalcza mszyce, przędziorki i larwy miseczników.
 

Loksan EC poprzez fizyczne zwalczanie szkodliwych organizmów, daje możliwość corocznego stosowania preparatu bez ryzyka uodpornienia owadów. Jego działanie polega na skutecznym unieruchomieniu insektów związkami opartymi na silikonach.
 

Środek z powodzeniem można stosować jako komponent mieszaniny zbiornikowej lub jako wsparcie standardowych zabiegów ochronnych. Dodatkowo środek Loksan EC nie posiada okresu karencji.

Specyfikacja

Typ insektycyd interwencyjny
Przeznaczenie uprawy rolnicze, sadownicze, warzywnicze oraz ozdobne
Główne zalety
  • wysoka skuteczność w zwalczaniu mszyc, przędziorków i larw miseczników,
  • brak ryzyka uodpornienia owadów na preparat,
  • brak okresu karencji.
Skład
  • silikony
Zalecana dawka
  • 100-200 ml na 100 l wody
Opakowanie 1 l
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!

Do pobrania

Loksan EC a'1l (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.