Frusto - Burakosat 500 SC 5l
NOWOŚĆ

Burakosat 500 SC 5l

producent UPL Polska | kod produktu: 10151
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Burakosat 500 SC to środek chwastobójczy do stosowania nalistnego. Zalecany do aplikacji przedwschodowo i powschodowo w uprawach buraka cukrowego oraz buraka pastewnego.
Herbicyd Burakosat 500 SC zastosowany w odpowiednim czasie zwalcza chwasty, takie jak: dymnica pospolita, gwiazdnica pospolita i mlecz zwyczajny,maruna bezwonna, rdest powojowy, tasznik pospolity, tobołki polne i żółtlica drobnokwiatowa.
Burakosat 500 SC zaleca się stosować jednorazowo lub w dawkach dzielonych.
Producent zezwala na stosowanie środka ze środkami zawierającymi substancje fenmedifam, co poszerza sposób jego działania o pobieranie przez liście i korzenie chwastów. Herbicyd najskuteczniej zwalcza chwasty od momentu kiełkowania do fazy liścieni.
Burakosat 500 SC najskuteczniej działa w odpowiedniej wilgotności gleby, co poprawia pobieranie środka i polepsza efekt chwastobójczy. Dzięki utrzymaniu substancji w górnej warstwie gleby, mieszanina środków świetnie zabezpiecza ją przed zachwaszczeniem wtórnym.
Środki oparte na etofumesacie należy używać na tym samym polu nie częściej niż co trzy lata, w dawkach nie przekraczających łącznie 1 kg substancji czynnej na 1 ha.

Herbicyd ma postać koncentratu w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania z wodą. 

Specyfikacja

Typ Herbicyd
Przeznaczenie burak cukrowy, burak pastewny
Główne zalety
  • przeznaczony do stosowania przedwschodowego i powschodowego
  • możliwość stosowania w mieszaninie z fenmedifamem
  • ochrona przed zachwaszczeniem wtórnym
Skład
  • etofumesat (związek z grupy pochodnych benzofuranu) – 500 g/l (44,13%)
Zalecana dawka
  • 1-2 l
Opakowanie  5l
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!

Do pobrania

Burakosat 500 SC 5l (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.