Netrin 250 SC 1l | cena, opinie, zalety we Frusto
Zarejestrowani mogą więcej!
NOWOŚĆ

Netrin 250 SC 1l

producent Elvita | kod produktu: 10133
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Chcesz znaleźć wydajne i skuteczne rozwiązanie, które ułatwi walkę z grzybiczymi chorobami roślin? Netrin 250 SC to właściwy wybór dla Twoich upraw. To uniwersalny grzybobójczy produkt, który został dopuszczony do stosowania w różnych uprawach – zarówno warzywniczych, jak i rolniczych. Dokładne informacje na temat korzystania z produktu można znaleźć, jeśli zwróci się uwagę na takie zagadnienie jak: Netrin 250 SC etykieta. Znajdą się tam wszystkie potrzebneinformacje o produkcie, działaniu i stosowaniu. 
 

Kiedy warto zastosować Netrin 250 SC?


Netrin 250 SC zwalcza szereg chorób roślin, takich jak bielik krzyżowy, czerń krzyżowy, mączniak rzekomy krzyżowy, a także wiele chorób dotykających zboża i rzepak. Może być używany zarówno w pojedynczych zabiegach, jak i jako komponent mieszanin zbiornikowych, co poszerza spektrum zwalczanych chorób i redukuje ilość wyjazdów w pole. Dzięki takiemu podejściu optymalizujemy czas i nakłady pracy, co docenisz zwłaszcza w sezonie wzmożonych prac polowych.
 

Właściwości i zalety Netrin 250 SC


Produkt nie tylko skutecznie walczy z chorobami, ale również zwiększa plonowanie. Jest to możliwe dzięki przedłużeniu zieloności liści i łodygi, co z kolei wynika z tego, że jest wzmocniony proces fotosyntezy oraz spowolniony proces starzenia się upraw. Efekt ochronny Netrin 250 SC utrzymuje się nawet do 8 tygodni po wykonanym zabiegu, przynosząc korzyści zarówno w krótkim, jak i długim okresie. Dlatego dla wielu hodowców ten środek będzie doskonałym wyborem i spełni ich oczekiwania. 
 

Netrin 250 SC cena oraz punkt sprzedaży


Jeśli interesuje Cię takie zagadnienie: Netrin 250 SC cena, możesz w ofercie Frusto znaleźć informacje na temat aktualnej ceny tego środka. Nasz sklep to prawdziwe centrum dla rolników, gdzie znajdziesz wszelkie potrzebne produkty, dzięki którym lepiej zadbasz o swoje uprawy. Sprawdź nasz sklep ze środkami ochrony roślin, aby zapewnić swoim uprawom najlepsze produkty, które chronić będą różne rośliny. Jeśli chcesz znaleźć inne środki grzybobójcze, możesz sprawdzić fungicydy w ofercie Frusto.
 

Bezpieczeństwo użycia Netrin 250 SC


Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego rekomendujemy stosowanie oprysku Netrin zgodnie z zasadami określonymi na etykiecie produktu. Pamiętaj, że odpowiednie i bezpieczne stosowanie produktów ochrony roślin zapewnia najwyższą skuteczność oraz minimalizuje ewentualne negatywne skutki dla środowiska.
 

Podsumowanie – wybierz skuteczną ochronę swoich upraw 


Zaufaj naszej ekspertyzie i doświadczeniu. Wybierz Netrin 250 SC – skuteczny, bezpieczny i ekonomiczny środek do walki z chorobami roślin. Zapewnij swoim uprawom najlepszą ochronę dzięki naszym produktom. Zapraszamy do zakupów! Jeśli potrzebujesz pomocy, masz dodatkowe pytania, jesteśmy do dyspozycji i postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.
 

Specyfikacja

Typ fungicyd zapobiegawczy
Przeznaczenie uprawy warzywnicze: kapusta brukselska, jarmuż, brokuł, kalafior
uprawy rolnicze: pszenica ozima, rzepak ozimy, żyto jare, gorczyca, rzepik
Główne zalety
  • szerokie spektrum zwalczanych chorób
  • przedłużone działanie ochronne
  • przedłuża zieloność liści i ogranicza starzenie się rośliny
Skład
  • azoksystrobina (związek z grupy strobiluryn) - 250 g/l
Zalecana dawka
  • 0,8-1,0 l /ha
Opakowanie 1 l
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!

Do pobrania

Netrin 250 SC 1l (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.