NOWOŚĆ

Cros 250 EC 1l

producent Sharda Poland | kod produktu: 15689
Produkt jest niedostępny

Opis

Środek Cros 250 EC to fungicyd sadowniczy o działaniu układowym. Dzięki temu szybko przemieszcza się w roślinie, co świadczy o szybkości jego działania.

Preparat ma formę koncentratu do sporządzenia emulsji wodnej. Substancja aktywna (difenokonazol) intensywnie hamuje tworzenie się grzybni.

Cros 250 EC charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z parchem oraz mączniakiem jabłoni. W spektrum działania znajdują się też: parch gruszy, mączniak prawdziwy i alternarioza marchwi i pietruszki, rdza malin i jeżyn, zamieranie pędów maliny i jeżyny, chwościk buraka, brunatna plamistość liści buraka.
 

Środek grzybobójczy działa zapobiegawczo oraz interwencyjnie. Dla najwyższej ochrony rekomenduje się wykonanie 2 zabiegów w odstępie minimum 5 dni.

Specyfikacja

Typ fungicyd systemiczny
Przeznaczenie uprawy sadownicze i warzywnicze
Główne zalety
  • szerokie spektrum działania,
  • wysoka skuteczność w walce z parchem oraz mączniakiem,
  • długotrwałe działanie interwencyjne.
Skład
  • difenokonazol (substancja z grupy triazoli) – 250 g/l (25,97%)
Zalecana dawka
  • 0,2-0,5 l/ha
Opakowanie 1 l
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!

Do pobrania

Cros 250 EC a'1l (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.