Elvita Calcio Plus 1kg | cena, opinie, zalety we Frusto
Zarejestrowani mogą więcej!
NOWOŚĆ

Elvita Calcio Plus 1kg

producent Elvita | kod produktu: 24008
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Elvita Calcio Plus to nawóz, który przekonał już wielu rolników i ogrodników. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom pozwala na spektakularne rezultaty i wysoce skutecznie wspomaga uprawy. Zapewnia roślinom niezbędne, dobrze przyswajalne wapno oraz inne składniki odżywcze, które zapewniają ich prawidłowy, intensywny rozwój. 
 

Elvita Calcio Plus – dlaczego warto zastosować ten preparat


Wybierając nawóz wapniowy dolistny, zapewnisz swoim roślinom zdrowy i bujny rozwój. Wykorzystaj zalety, które daje Ci Elvita Calcio Plus 5 kg: skuteczność, łatwość użycia i korzystną cenę. Nawóz pozwala na znaczną poprawę jakości i wydajności zbiorów. Oferuje również możliwość elastycznego dawkowania i dostosowania ilości nawozu do konkretnej sytuacji oraz wymogów danej uprawy. Zwróć uwagę na pozytywne opinie innych plantatorów, które są najlepszym świadectwem jakości dla tego nawozu. 
 

Najważniejsze cechy Elvita Calcio


Elvita Calcio Plus to doskonała forma wapnia dla roślin, dostarczana w sposób dolistny. Dzięki temu nawóz jest jeszcze bardziej efektywny i szybszy w działaniu. Produkt dostępny jest w wygodnym 5 kg opakowaniu. W zależności od tego, przy jakich roślinach będzie zastosowany, może to wystarczyć na zastosowanie od 2 do nawet 6 hektarów. Najmniejsza dawka na hektar dotyczy ozdobnych roślin, największa zaś upraw sadowniczych.  
 

Informacje o zastosowaniu i użytkowaniu


Użytkowanie nawozu nie wymaga specjalnej wiedzy czy umiejętności. Calcio Plus należy rozpuścić w wodzie według zaleceń producenta, a następnie przystąpić do stosowania na liście roślin. Utrzymaj równowagę składników odżywczych w glebie i zapewnij swoim roślinom wszystko, czego potrzebują do prawidłowego wzrostu. Zastosowanie tego produktu sprawi, że docenisz nawozy dolistne i ich wyjątkową skuteczność. 
 

Frusto – wszystko, czego potrzebujesz na swojej plantacji


Sprawdź, co oferuje sklep z nawozami Frusto i wybieraj spośród licznych produktów wspierających rozwój Twoich upraw. Mamy różnego rodzaju nawozy i stymulatory, gwarantujemy doskonałą jakość produktów i profesjonalną obsługę klienta.

Specyfikacja

Typ Dolistny nawóz wapniowy
Przeznaczenie Uprawy sadownicze, uprawy warzywnicze, uprawy rolnicze, rośliny ozdobne
Główne zalety
  • najefektywniej zaopatruje rośliny w wapń
  • zapobiega chorobom fizjologicznym
  • poprawia przechowywanie
Skład % udział
  • Tlenek wapnia (CaO) 41 %
  • Mrówczan 65,5%
Zalecana dawka
  • Uprawy sadownicze: 2,5-3,5 kg/ha
  • Uprawy warzywnicze: 2 kg/ha
  • Uprawy rolnicze: 1-3 kg/ha
  • Rośliny ozdobne: 0,75 kg/ha
Opakowanie 1 kg
Opinie
5/5
(1 ocena)
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią z innymi!

Do pobrania

Elvita Calcio Plus 1kg (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.