Mocznik granulowany z inhibitorem 500kg | cena, opinie, zalety we Frusto
Zarejestrowani mogą więcej!
NOWOŚĆ

Mocznik granulowany z inhibitorem 500kg

producent Agrochemia | kod produktu: 20396
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Jeśli interesuje Cię mocznik, cena w ofercie Frusto jest atrakcyjna, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości nawozów dla rolników, sadowników i ogrodników. Zapraszamy do wybrania dostępnych u nas moczników. 
 

Mocznik z inhibitorem – postaw na wysoką jakość


Wysokiej jakości mocznik granulowany N46 z inhibitorem, dostępny w opakowaniu 500 kg, to jeden z najbardziej skoncentrowanych nawozów azotowych na rynku. Właściwości tego produktu docenią przede wszystkim rolnicy szukający skutecznego i ekonomicznego rozwiązania. Mocznik nawóz 500 kg, dzięki zawartości inhibitora ureazy, charakteryzuje się obniżoną emisją mocznika do atmosfery. Inhibitor blokuje działanie enzymu ureazy, co przekłada się na wydłużone oddziaływanie mocznika na glebę, a co za tym idzie, na mniejsze straty azotu.

Mocznik granulowany – wiele możliwości zastosowania


Mocznik granulowany z inhibitorem jest polecany do wszystkich rodzajów upraw. Niezwykle skuteczne właściwości nawozu umożliwiają ograniczenie ilości dawek azotu, a co za tym idzie, znaczne oszczędności.

Skład nawozu to aż 46% azotu amidowego (N). Zalecana dawka to 100-400 kg/ha, jednak ostateczne ilości zależą od wymagań danego gatunku roślin, fazy jej rozwoju, a także zawartości składników pokarmowych w glebie. Wszystko po to, aby dostosować nawóz do indywidualnych potrzeb Twoich upraw.

Ciekawi Cię mocznik z inhibitorem cena? Oferujemy konkurencyjne oferty cenowe na rynku nawozów. Zapewniamy atrakcyjną ofertę, skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy Ci szczegóły.

Sprawdzeni producenci w ofercie Frusto – mocznik 500 kg
Kupując mocznik nawóz 500 kg ze sklepu Frusto, otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego mamy pewność, że produkt będzie spełniał Twoje oczekiwania. Dzięki procesowi granulacji nawóz jest łatwiejszy w użyciu, a także bardziej wydajny. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że produkt zapewnia wydłużoną efektywność i zrównoważony rozwój roślin.

Skontaktuj się z nami i wybierz dostępne nawozy sadownicze


Jeśli chcesz poprawić efektywność Twoich upraw, zapraszamy do kontaktu. Proponujemy różnego rodzaju nawozy sadownicze, w tym wysokiej jakości nawozy azotowe czy potasowe. Nasi pracownicy doskonale znają oferowane produkty, dlatego możesz liczyć na ich pomoc i podpowiedź, jakie nawozy wybrać

Jeszcze nigdy inwestowanie w zdrowie i jakość Twoich upraw nie było tak proste. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak efektywne może być nawożenie z wykorzystaniem mocznika granulowanego.

Specyfikacja

Typ granulowany nawóz azotowy
Przeznaczenie wszystkie uprawy
Główne zalety
  • większa efektywność wykorzystania azotu
  • ograniczone ulatnianie się mocznika podnosi skuteczność pogłównego rozsiania nawozu
  • pozwala na zmniejszenie liczby dawek azotu, ograniczenie wyjazdów w pole
Skład
  • azot amidowy (N) 46%
Zalecana dawka
  • przedsiewnie, pogłównie 100-400 kg/ha
  • Dokładną dawkę należy ustalić w oparciu o wymagania dokarmianego gatunku, jego fazy rozwojowej oraz zawartość składników pokarmowych w glebie.
Opakowanie 500 kg
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!