YaraTera Kristalon niebieski (19-6-20) 25kg | cena, opinie, zalety we Frusto
Zarejestrowani mogą więcej!
NOWOŚĆ

YaraTera Kristalon niebieski (19-6-20) 25kg

producent YARA Poland | kod produktu: 21303
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Kristalon niebieski 25kg to wysoce efektywny, chlorkowy nawóz wieloskładnikowy dostępny w formie krystalicznej, bezzapachowy oraz całkowicie rozpuszczalny w wodzie. Produkt jest dostępny w dużych opakowaniach o wadze 25kg. Firma YaraTera, znana z produkcji środków najwyższej jakości. Nie inaczej jest, gdy weźmie się pod uwagę nawóz Yara Kristalon niebieski, który zbiera wiele pozytywnych recenzji od ogrodników. 

Kristalon niebieski – zastosowanie i dawkowanie 


Skład Kristalonu niebieskiego obejmuje kompletny zestaw mikroelementów chelatowanych EDTA lub DTPA. Ten środek znajduje zastosowanie w glebie i podłożach mineralno-organicznych, jak również przy fertygacji roślin, takich jak kwiaty cięte, rośliny doniczkowe i warzywa. Specyfik może być stosowany w rozmaitych metodach nawadniania, co gwarantuje jego uniwersalne zastosowanie. W razie potrzeby można go również wykorzystywać w formie dolistnej.

Dawkowanie i stosowanie Kristalonu niebieskiego


Kluczowe jest stosowanie odpowiedniego dawkowania Kristalonu niebieskiego. Precyzyjne dozowanie zapewnia optymalne efekty i przyczynia się do zdrowego wzrostu roślin. Zaleca się stosowanie preparatu zgodnie z zaleceniami producenta, by zapewnić najwyższą skuteczność. Założenie jest takie, że w systemach nawadniania jest to 1kg na 1000 litrów wody, a przy stosowaniu dolistnym 0,2-0,4 kg na 100 litrów wody. 

Yara Kristalon niebieski 25kg – cena i opinie


Yara Kristalon niebieski 25 kg cena to zagadnienie, które wzbudza zainteresowanie kupujących. Dbamy o to, by w naszej ofercie cena była konkurencyjna, szczególnie biorąc pod uwagę jakość produktu i efekty, jakie zapewnia.

Kristalon niebieski opinie to kolejna kwestia, którą kupujący biorą pod uwagę. Jak się okazuje ogrodnicy i sadownicy doceniają wysoką skuteczność i wydajność, co potwierdza zaufanie, jakie ma ten nawóz na rynku. 

Jeśli chcesz sięgnąć po Kristalon niebieski, możesz wybrać nasz sklep z nawozami. W naszej bazie mamy szeroki wybór produktów, znajdziesz tutaj liczne nawozy sadownicze oraz nawozy do fertygacji.

Kiedy stosować Yara Kristalon niebieski?


Kristalon niebieski kiedy stosować? Może być używany przez cały sezon wegetacyjny, zaczynając od fazy wzrostu do fazy kwitnienia roślin. Zastosowanie nawozu należy dostosować do specyfiki roślin oraz warunków uprawy.

Kristalon niebieski – wysoka jakość doskonałego nawozu


Kristalon niebieski zarówno ze względu na swój skład, jak i szerokie zastosowanie, zdobył wiele pozytywnych opinii wśród profesjonalistów i entuzjastów ogrodnictwa. Cieszy się ogromnym uznaniem w branży, co potwierdza jego niezawodność i skuteczność.

Yara Kristalon Niebieski to bezkonkurencyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zapewnić swoim roślinom wszystko, czego potrzebują, w jednym, wygodnym produkcie. Wystarczy wspomnieć, że w składzie znajduje się wiele cennych substancji, takich jak: azot, fosfor, potas, magnez, siarka, żelazo, mangan, cynk, bor czy miedź. To właśnie wyjątkowo bogaty skład sprawia, że nawóz świetnie się sprawdza i przynosi pozytywne efekty przy różnych uprawach.

Specyfikacja

Typ nawóz do fertygacji lub stosowania nalistnego
Przeznaczenie kwiaty doniczkowe i rabatowe i cięte, szkółki ozdobne i owocowe, sady, plantacje jagodowe
Główne zalety
 • nawóz uniwersalny,
 • wzbogacony o mikroskładniki pokarmowe,
 • wysoka jakość produktu i szybkie efekty,
 • dobra rozpuszczalność.
Skład % 
 • azot ogólny (N) 19%
 • fosfor (P2O5) 6% 
 • potas (K2O) 20%
 • magnez (MgO) 3%
 • siarka (S) 3% 
Zalecana dawka
 • pożywka do fertygacji: zalecany roztwór 0,1,
 • pożywka do zasilania dolistnego: zalecany roztwór 0,2-0,4%.
Opakowanie 25 kg
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!