Zarejestrowani mogą więcej!
NOWOŚĆ

Elvita Hydrotek 5l

producent Elvita | kod produktu: 16389
Produkt jest dostępny
*Cena widoczna dla zalogowanych użytkowników

Opakowanie

Opis

Elvita Hydrotek to skuteczny adiuwant, czyli preparat pomocniczy przeznaczony do stosowania w mieszaninach z fungicydami, insektycydami oraz herbicydami.

Preparat jako surfaktant obniża napięcie powierzchniowe cieczy roboczej, co zapewnia pełniejsze i dokładniejsze zwilżenie powierzchni roślin. Elvita Hydrotek wspomaga "rozlanie" się cieczy na powierzchni liścia, dzięki czemu składniki pobierane są przez większą jego powierzchnię, zapewniając efektywniejsze wnikanie substancji czynnej do rośliny.

Dlatego też produkt jest rekomendowany w sytuacji, gdy pożądane jest szybkie wchłaniania konkretnego preparatu, w celu uzyskania szybszych efektów.

Specyfikacja

Typ adiuwant
Przeznaczenie preparat uniwersalny do stosowania z preparatami grzybobójczymi i insektobójczymi.
Główne zalety
  • perfekcyjne pokrycie liści roślin,
  • szybsze wchłanianie substancji = szybsze efekty działania,
  • podniesienie skuteczności zabiegów nalistnych.
Skład
  • 50% wodny roztwór soli sodowej kwasu alkilobenzenosulfonowego – 10%
Zalecana dawka
  • ok. 50 ml preparatu na 100 l wody (0,15 l/ha przy stosowaniu 250-300 l cieczy). Wielkość dawki jest ściśle zależna od ilości stosowanej wody na ha.
Opakowanie 5 l
Opinie

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się opinią jako pierwszy!

Do pobrania

Hydrotek 5l (etykieta)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.