Frusto na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

26 stycznia 2024

Za nami styczniowe Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. Odbywające się w Kielcach dwudniowe spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz informacji o nowościach i zapowiedziach produktowych na najbliższy rok.

Frusto na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to jedne z ważniejszych branżowych wydarzeń. Dlatego też nie mogło zabraknąć na nich spółki Frusto, której przedstawiciele chętnie dzielili się wiedzą i doświadczeniami z pozostałymi uczestnikami targów, a także prezentowali nowości produktowe na 2024 rok.
 

Elplon Sulfer

Sporo uwagi poświęcono Elplonowi Sulfer – innowacyjnemu produktowi nawozowemu, stworzonemu w odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania producentów i ciągłe zmiany na rynku sadowniczym. 

Elplon Sulfer to nowoczesny nawóz siarkowy w formie granulowanej, na bazie nowego minerału w nawożeniu roślin – polihalitu, dedykowany pod wszystkie uprawy wrażliwe na chlorki – mówił Łukasz Lewandowski z firmy Frusto. –  Co bardzo ważne, nawóz wzbogacony jest o potas, magnez oraz odżywczy wapń. Elplon Sulfer może być stosowany przed ruszeniem wiosennej wegetacji, wpisując się w wymogi dyrektywy azotanowej. Wyróżnia się spośród podobnych na rynku produktów stopniowym uwalnianiem składników pokarmowych dopasowanym do zapotrzebowania i tempa wzrostu roślin, świetnymi właściwościami rozsiewnymi oraz niskim indeksem zasolenia i neutralne pH.
 

Elvita Prevent

Wydarzenie było także dobrą okazją do wymiany doświadczeń związanych ze stosowaniem produktu Elvita Prevent, który już od dłuższego czasu zyskuje coraz szersze grono zadowolonych użytkowników. 

– Elvita Prevent to płynny, silnie skoncentrowany nawóz zawiesinowy zawierający nisko cząsteczkową miedź w postaci tlenochlorku miedzi – przypominała Ewelina Błaszkiewicz z firmy Elvita. – Jest przeznaczony do stosowania w uprawie roślin sadowniczych, warzywniczych i rolniczych. Ten nawóz miedziowy zaleca się stosować od początku wegetacji do zbioru, zwłaszcza w momentach zwiększonego zapotrzebowania na miedź.

W Polsce mamy kilka dostępnych produktów miedziowych, które znacznie się od siebie różnią. My stawiamy na najlepsze rozwiązania, dlatego nasz produkt jest bardzo mocno skoncentrowany, czyli mamy bardzo dużo miedzi w miedzi.
 

Aplikacja Frusto

Podczas targów nie mogło zabraknąć również tematu aplikacji mobilnej Frusto. Zachęcone pozytywnymi opiniami dotychczasowych użytkowników, kolejne osoby chętnie pobierały tę darmową, personalizowaną aplikację, łączącą wygodne zakupy online z wyjątkowym kompendium wiedzy. Na korzyść aplikacji przemawiają także: dostęp do stacji meteorologicznych, alerty o zagrożeniach występujących w lokalizacji danego użytkownika, a także możliwość uzyskiwania specjalnych kodów rabatowych na zakupy, czy informacje o sezonowych promocjach.
 

Jak zainstalować aplikację?

Klienci firmy Frusto chcący dołączyć do grona użytkowników aplikacji, powinni pobrać ją z Google Play (Android) lub App Store (iOS), a następnie zarejestrować się, korzystając z danych znajdujących się na ostatniej fakturze otrzymanej od Frusto lub kodu weryfikacyjnego dostępnego u opiekuna handlowego. Po zalogowaniu, konto będzie gotowe do użytku, skonfigurowane pod konkretnego użytkownika.
26 stycznia 2024

Spis treści

Udostępnij

Opinie

Przeczytałeś artykuł?

Podziel się opinią jako pierwszy!