1. FRUSTO
  2. »
  3. Sady
  4. »
  5. Spot “Polskie jabłko - lubię to!”

OFERTA


 

Spot “Polskie jabłko - lubię to!”

Spot “Polskie jabłko - lubię to!” powstał, by wesprzeć sprzedaż i konsumpcję owoców produkowanych w krajowych sadach. O zaletach codziennego spożywania owoców powiedziano już całkiem sporo, my zachęcamy więc, aby wśród tych przekąsek znalazło się jak najwięcej owoców, które urosły i dojrzały pod troskliwym okiem polskich sadowników.

Polskie jabłko jest wyjątkowo smaczne, zdrowe, chrupiące i uprawiane w wielu odmianach - tak, by każdy znalazł swój ulubiony smak. Dlaczego więc tak dużo dookoła nas importowanych owoców, które nie zawsze są tańsze i nie zawsze są lepsze?

Zwracajmy uwagę na kraj pochodzenia produktów, który powinien być oznaczony na tabliczce cenowej lub opakowaniu produktu!

Taki zakupowy patriotyzm to mały wysiłek dla nas, konsumentów, a sprawa wielkiej wagi dla lokalnych producentów, którzy obecnie otrzymują zaledwie ułamek tego, co za owoce płacimy w sklepach.

Polskie jabłko to tylko symbol tej akcji - wybierajmy lokalne produkty bez względu na ich rodzaj, stawiając na jakość i wspieranie rodzimej gospodarki!

#polskiejablkalubieto

Lubisz polskie jabłka? Polub ten film i podaj go dalej!
 

Wygraj z Frusto!
SCAB 80 WG
CROS 250 EC
Katalog sadowniczy
Katalog warzywny
Frusto broszura ViBox
Frusto broszura SadBox
Dziękujemy! Twój formularz kontaktowy został wysłany.
Błąd! Twój formularz nie został wysłany, spróbuj ponownie.