1. FRUSTO
  2. »
  3. Warzywa
  4. »
  5. ​Radipak i ViBox 4 kroki do sukcesu w uprawie

OFERTA


 

​Radipak i ViBox 4 kroki do sukcesu w uprawie


Plon oraz ich jakość to dwa najważniejsze czynniki opłacalności produkcji warzyw. Ważne, aby podczas okresu wegetacji rośliny były dobrze chronione oraz odżywiane na całym etapie produkcji. Aby podnieść efektywność wykonywanych zabiegów i oszczędzić jakże cenny czas, firma Elvita proponuje gotowe pakiety technologiczne, dobrane do odpowiedniej fazy rozwojowej warzyw.

 


Radipak oraz Vibox to pakiety dające gwarancję opłacalności uprawy w każdych warunkach. Pakiety wykazują działanie odżywcze, biostymulacyjne, jak i ochronne. Każdy z zabiegów jest dopasowany do odpowiedniej fazy rozwojowej i łączy ze sobą ściśle wybrane wcześniej produkty. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom, mamy do czynienia z efektem synergii (współdziałania), który maksymalizuje efekty zastosowanych produktów, dając tym samym lepsze wyniki na naszych plantacjach. Wszystkie z zabiegów są niezwykle ważnym elementem całej strategii odżywiania i biostymulacji plantacji. Pakiety Radipak oraz Vibox tworzą kompletną technologię, która zabezpieczy plantacje od samego początku do końca okresu wegetacji, dostarczając najbardziej potrzebnych składników w odpowiednich fazach rozwojowych.
 

Tachnologia Radipak oraz Vibox to technologia do sukcesu, zamknięta w czterech krokach

 

Krok 1. Radipak - Niezawadne trio

  Pakiet przeznaczony do używania już na etapie produkcji rozsady oraz tuż po wysadzeniu w miejsce stałe - a w przypadku roślin z siewu - od fazy 2 liści. Radipak to unikalne połączenie substancji organicznych, substancji hormonopodobnych oraz substancji mineralnych. Takie zestawienie produktów wzmaga efekt synergii, który przekłada się na pobudzenie młodej rośliny do silnego rozwoju systemu korzeniowego oraz zachowania jak najwyższej odporności. Młoda, zdrowa roślina, o silnym systemie korzeniowym to idealny początek do dalszej wysokodochodowej intensywnej produkcji warzyw.
 

Krok 2. Vibox Odżywienie - Zawsze razemVibox odżywienie to pakiet, który dostarcza roślinom takich mikroelementów jak bor, cynk, mangan czy molibden w wysokich dawkach. Niestety, podanie produktu mikroelementowego solo, nie zapewnia nam dobrego przyswojenie składników. Dlatego w pakiecie Vibox Odżywienie mikroelementy łączymy z produktem organicznym, opartym na aminokwasach. Połączenie to daje nam gwarancję maksymalnego wykorzystania składników i jeszcze lepszego odżywienia roślin. Działając w taki sposób, w szybkim tempie zapobiegniemy lub zniwelujemy objawy niedoborów, które to mogą przekładać się bezpośrednio na spadek polonu oraz jego jakości.
 

Krok 3. Vibox Warzywa - Regenaracyjny serwis wawrzyw

 


Trzeci krok do sukcesu to pakiet Vibox Warzywa. Jest to pierwszy produkt, który oprócz odżywienia i biostymulacji, chroni również plantację przed patogenami grzybowymi. Produkt ten, zgodnie z rejestracją, możemy używać w czterech gatunkach warzyw w: pomidorze, ziemniaku cebuli oraz ogórku. Vibox Warzywa działa zarówno zapobiegawczo jak i interwencyjnie, dając nam szerokie ramy stosowania. Fungicyd ten zwalcza również szerokie spektrum chorób grzybowych takich jak: zaraza ziemniaka, alternarioza, mączniak rzekomy cebulowych, mączniak rzekomy dyniowatych. Wraz z fungicydem w naszym pakiecie znajdują się kompleksowy nawóz dolistny oraz produkt organiczny. Takie połączenie daje gwarancję dobrego działania fungicydowego wraz z silnym kompleksowym odżywieniem.


 

Krok 4. Vibox Plon - Idealny świat warzywPakiet zawiera w swoim składzie trzy produkty nastawione na poprawę oraz utrzymanie parametrów jakościowych warzyw. Niezmiernie ważnym elementem w końcowym etapie produkcji jest podanie takich składników jak wapń czy potas. Pierwiastki te w znaczący sposób wpływają na parametry jakościowe oraz na wysokość plonu. W składzie pakietu znajdziemy, oprócz preparatów wapniowych i potasowych, produkt aminokwasowy, polepszający transport i dostarczający łatwego budulca białek. Produkt ten w szybki sposób dostarczy wapń oraz potas, niwelując niedobory oraz zapobiega chorobom fizjologicznym, takim jak tip burn.Vibox Plon polecamy szczególnie do upraw warzyw psiankowatych oraz kapustnych.


Pakiety Radipak oraz Vibox tworzą gotową technologię, która w nowoczesny i innowacyjny sposób podchodzi do uprawy warzyw. Paki produktowe dostarczają najważniejszych składników na każdym etapie produkcji. Produkty łączą ze sobą to co najlepsze, oszczędzając nasz czas oraz dając gwarancję bezpieczeństwa mieszanin. 

Wygraj z Frusto!
SCAB 80 WG
CROS 250 EC
Katalog sadowniczy
Katalog warzywny
Frusto broszura ViBox
Frusto broszura SadBox
Dziękujemy! Twój formularz kontaktowy został wysłany.
Błąd! Twój formularz nie został wysłany, spróbuj ponownie.