1. FRUSTO
  2. »
  3. Sady
  4. »
  5. Nowoczesne technologie dla owoców i warzyw

OFERTA


 

Nowoczesne technologie dla owoców i warzyw

"Hortitechnologie" – pod takim hasłem spotkaliśmy się 19 stycznia z naszymi klientami w Osadzie Karbówko w pow. golubsko-dobrzyńskim. Około 50 zaproszonych na konferencję osób miało okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w nawożeniu, ochronie i stymulacji w produkcji sadowniczej i warzywniczej.O przebiegu minionego sezonu i przewidywaniach dotyczących obecnego mówił Łukasz Lewandowski. Podkreślił znaczenie wyboru optymalnych, opartych na wiedzy, najnowszych technologii do kompleksowego nawożenia i ochrony upraw, które pozwalają na osiągnięcie wyższych plonów lepszej jakości przy możliwie najniższych nakładach czasu i pracy. W trakcie wystąpienia zaprezentował bardzo obiecujące wyniki stosowania technologii Frusto na plantacjach wdrożeniowych. Przedstawił też ofertę firmy, opartą na bezpłatnym doradztwie i komunikatach sadowniczych i warzywniczych, informujących o aktualnej presji chorób i sposobach ich zwalczania.

O założeniach i działaniu technologii Radipak i Vibox opowiedział gościom Patryk Jankowski, po nim kompleksową technologię SadBox przedstawiła Sylwia Świeczkowska-Zając. Wystąpienia ekspertów marki Elvita, na której innowacyjnych produktach w znacznej mierze oparte są ww. technologie, zamknęła prelekcja dra Marka Tańskiego. Przedstawił on mechanizmy, na jakich opierają się preparaty o działaniu anstystresowym i biostymulującym, zaprezentował również najnowszy produkt – Ergostim, wprowadzany właśnie do sprzedaży, chroniący przed dzianiem czynników stresowych i fitotoksycznym działaniem środków ochrony roślin.

Dyskusja dotyczyła m.in. skutecznej strategii przygotowującej sad na wystąpienie przymrozków oraz ochrony owoców pestkowych przed pękaniem.

Wygraj z Frusto!
SCAB 80 WG
CROS 250 EC
Katalog sadowniczy
Katalog warzywny
Frusto broszura ViBox
Frusto broszura SadBox
Dziękujemy! Twój formularz kontaktowy został wysłany.
Błąd! Twój formularz nie został wysłany, spróbuj ponownie.